1 2 3 4 5 6 7 8

Szukaj

Regulamin Karty Stałego Klienta

Regulamin Karty Stałego Klienta

Ikola - Centrum Zoologiczno Akwarystyczne

Wrocław ul. Orzechowa 35

 1. Karta Stałego Klienta umożliwia zbieranie punktów na Indywidualnym Koncie Posiadacza Karty, które przyznawane są za zakupy dokonane w sklepie "Ikola - Centrum Zoologiczno Akwarystyczne".
 2. Warunkiem otrzymania Karty Stałego Klienta jest wyrażenie zgody na umieszczenie swoich danych   osobowych w Bazie Stałych Klientów (imię, nazwisko, adres e-mail i/lub telefon kontaktowy).
 3. Za każde wydane 5zł przyznawany jest 1 punkt zapisywany na Indywidualnym Koncie Posiadacza     Karty. 
 4. Za zakup żywych zwierząt, zwierząt karmowych, pokarmów mrożonych i pokarmów żywych przyznawana jest podwojona ilość punktów (za każde wydane 5zł przyznawane są 2 punkty).
 5. Warunkiem uzyskania punktów przy zakupie w sklepie "Ikola - Centrum Zoologiczno Akwarystyczne" jest okazanie Karty Stałego Klienta zaraz po podejściu do kasy, przed rozpoczęciem skanowania kodów produktowych.
 6. Karta Stałego Klienta uszkodzona w sposób uniemożliwiający identyfikację karty nie będzie honorowana.
 7. Punkty zebrane na Indywidualnym Koncie Posiadacza Karty nie przepadają w przypadku wymiany   uszkodzonej karty na nową. Wymiany karty może dokonać tylko osoba, którą karta jest zarejestrowana.
 8. Ilość punktów zebranych  na Indywidualnym Koncie Posiadacza Karty można odczytać na paragonie wydawanym po zakończeniu transakcji lub u sprzedawcy.
 9. Punkty zebrane na Indywidualnym Koncie Posiadacza Karty można wymienić na produkty lub uzyskać rabat kwotowy według przelicznika dostępnego w szczegółowym regulamine Karty Stałego Klienta dostępnego w sklepie "Ikola - Centrum Zoologiczno Akwarystyczne"
 10. Wymiany punktów na produkty lub rabat kwotowy może dokonać wyłacznie osoba, na którą Karta Stałego Klienta jest zarejestrowana w Bazie Stałych Klientów.
 11. Sklep "Ikola - Centrum Zoologiczno Akwarystyczne" zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.

 

Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.08.2012.

"Ikola - Centrum Zoologiczno Akwarystyczne"
ul. Orzechowa 35

50-540 Wrocław
www.ikola.eu

Wizyty

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.